Absinthe ideální pro míchané alkoholické nápoje

Verdoyante

Aroma tohoto Absinthe je bylinná s převládající vůní po anýzu. Chuť jemně hořká po bylinném výtažku z pelyňku a koriandru. Dodaný bylinný destilát spojuje a zjemňuje celkový požitek při konzumaci.

Absinthe Metelka Verdoyante 0,5 L – lahodný zelený absinth

A bitter greenish liquor with anise and fennel flavour with an extract of wormwood, coriander, and spicies and herbs distillate. The first one of three types of our absinthes represents a Verdoyante’s tradition and proven quality. After dilution with cold water, a milk turbidity appears and this phenomenom is called a louche effect. This is characteristic of the Absinthe with a large portion of anise silica.


Míchaný alkoholický nápoj s absintem – Anýzovka

Anýzovka

4 cl Absinthe Verdoyante
limeta, třtinový cukr
2 cl Shaker Yellow Citrus
Zdobení limeta, popř. čerstvý anýz

Způsob přípravy Přímo do skla/Build-in.
Sklo Old-fashioned glass/whiskovka.
Postup Do old-fashionu dávkujeme cukr, limetu pokrájenou na kousky. Limetu vymačkáme a vložíme do sklenice. Zaplňte sklenici drceným ledem a dávkujte Absinthe Verdoyante a Shaker Yellow Citrus, potom vše promíchejte. Ozdobte limetou nebo čerstvým anýzem.


Míchaný alkoholický nápoj s absintem – Po práci

Po práci

4 cl Absinthe Verdoyante
1 cl lime juice, 5 cl grepový džus, 1 dl Sprite
Zdobení limeta a plátek grepu, koktejlová třešeň

Způsob přípravy Přímo do skla/Build-in.
Sklo Long/Highball glass.
Postup Vložte několik kostek ledu do sklenice long. Dávkujeme grepový džus, lime juice a Sprite. Na závěr přidáme Absinthe Verdoyante a ozdobíme ovocem a koktejlovou třešní. Uvedené ingredience nalévejte opatrně (např.: po lžíci) z důvodu dosažení správného efektu barevných vrstev.


Míchaný alkoholický nápoj s absintem – Provokatér

Provokatér

4 cl Absinthe Verdoyante
2 dl Top Topic

Způsob přípravy Přímo do skla/Build-in.
Sklo Long/Highball glass.
Postup Do sklenice vložíme několik kostek ledu a nalijeme nejprve Top Topic a poté Absinthe Verdoyante. Uvedené ingredience nalévejte opatrně (např. po lžíci) z důvodu dosažení správného efektu barevných vrstev.


Český absinth – Metelka Naturelle
Naturelle

Next Project

See More