Moravský Vaječný Tradiční vyhrál i test Černých ovcí

Moravský Vaječný Tradiční vyhrál i test Černých ovcí

Chystáte se k nákupu vaječného likéru? Až budete stát v obchodě a při pohledu na několik podobných produktů zvažovat, který si vybrat, pamatujte, že Moravský Vaječný Tradiční je nejen prověřený desítkami tisíc spotřebitelů, ale že jeho kvalitu potvrdil i test v respektovaném spotřebitelském pořadu České televize Černé ovce.

V hodnocení deseti produktů Moravský Vaječný Tradiční vyhrál, a to u všech tří porotců. Jeho vůně, chuť, vzhled a konzistence pomyslnou zlatou medailí ocenily zástupkyně spotřebitelů Renata Konopásková a moderátorka a někdejší televizní hlasatelka Stanislava Lekešová. Stejný názor měl také odborný porotce Radim Janoušek, který je ředitelem Barového institutu, vzdělávací instituce pro uchazeče o práci barmana a baristy.

Jak během hodnocení řekl Radim Janoušek, vaječný likér je synonymem pro domácí pohodu a Metelkův vaječňák vám domácí pohodu zaručeně zajistí. Na rozdíl od některých konkurenčních nápojů je totiž skutečně inspirovaný rodinným receptem Metelkových a především obsahuje celých 120 gramů vaječných žloutků na 1 litr, což je pro chuť vaječného likéru zcela zásadní kvalita.

Hodnocení vaječných likérů si můžete prohlédnout v archivu Černých ovcí na webu České televize  → www.ceskatelevize.cz