Sladký alkoholický nápoj s jahodovou příchutí – Metelka likéry

Wild Strawberry

Ovocné příchutě v řadě Milky jsou vždy podpořeny přídavkem ovocné šťávy čímž si v tomto segmentu výrobků vytváří jedinečnou konkurenční pozici.

Jahodový alkoholický nápoj – Milky Wild Strawberry 0,5 L

Mléčný emulzní nápoj s příchutí jahody. Ovocné příchutě v řadě Milky jsou vždy podpořeny přídavkem ovocné šťávy čímž si v tomto segmentu výrobků vytváří jedinečnou konkurenční pozici v kvalitě. Pro přímou konzumaci je výtečný jemně chlazený (cca 8 °C), nebo při pokojové teplotě podávejte s kostkou ledu. Naše originální řada Milky se vyznačuje svou jemností a harmonií chuti českého mléka, smetany a přírodních aromatických látek. Tepelné zpracování prvotřídních surovin na jedinečném technologickém zařízení zaručuje vysokou kvalitu a dlouhodobou trvanlivost bez použití chemických konzervantů – garantovány jsou tři roky. Určitě stojí za povšimnutí, že řada Milky je na trh dodávána v průhledných lahvích, na rozdíl od podobných výrobků, které jsou zahaleny do velmi tmavých či neprůhledných lahví skrývajících svůj obsah. V případě Milky tedy nekupujete zajíce v pytli a kdykoli se můžete přesvědčit o jejich kvalitě pouhým pohledem.

Milky Wild Strawberry obsahuje whiskový destilát, který byl minimálně 3 roky stářený v dubových sudech a tím umocňuje požitek z jeho konzumace.

Milky Wild Strawberry si můžete koupit v našem e-shopu


Bombardino – vaječný likér Shaker Bombardino 0,5 L
Bombardino La Bomba

Další projekt

Zobrazit vše