Výjimečné, sedmé číslo Metelka Magazínu

Výjimečné, sedmé číslo Metelka Magazínu – Black Stamp Rum

Výjimečné, černé a v pořadí sedmé číslo Metelka Magazínu je věnováno Bohumilu Metelkovi — synovi zakladatele likérky. Černá barva symbolizuje jeho službu v Pomocných technických praporech (PTP).

Alespoň barevným akcentem jsme chtěli připomenout životní příběh Bohumila Metelky. Více se dočtete v článku „Táta byl ohromný dobrák, o dolech nerad mluvil“. Předešlý článek „Black Stamp: vynikající rum, který vypráví rodinný příběh“ seznámí s novinkou naší likérky, který vytvořil Milan Metelka na počest svého otce. „Příběh pokračuje“ přináší dojemnou reakci na uvedení rumu Black Stamp na trh. „Rodinný tandem: každý máme svou úlohu a snažíme se o co nejlepší práci“ přibližuje Jana a Milana Metelkovi, kteří dnes v tandemu spolupracují na řízení likérky. Tradičně uvádíme tip na výlet. Tentokrát je to „Slavkov u Brna. Udělejte si odbočku z dálnice do evropské historie“. Ani v době covidu neustala tradiční spolupráce mezi likérkou a slavkovskou Integrovanou střední školou. Článek o odloženém Metelka Cupu a o dnes již dvacetileté spolupráci mezi likérkou a školou přináší také nové recepty vzniklé na bázi Milky likérů. Tradiční svátky si tentokrát připomeneme v článku „Sláva svatého Martina  přestála všechna staletí“. To byl jen částečný náhled do obsahu tohoto výjimečného vydání. Další články zde budeme postupně přidávat, takže i když nemáte toto výjimečné číslo 7 v ruce, o čtení nepřijdete. Sledujte elektronické vydání Magazínu na našich stránkách.

Pokud chcete dostávat pravidelně poštou náš Metelka Magazín, napište paní Zelové na email: zelova@metelka.cz a doplňte vaši poštovní adresu. Dodání Magazínu je zcela zdarma, neplatíte vůbec nic. Příjemné čtení vám přeje celá redakce.